کد خبر : 861
تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1400 - 10:02

آزار شیطانی هستی ۸ ساله در تهران / مرد آشنا خیلی بی رحم بود

آزار شیطانی هستی ۸ ساله در تهران / مرد آشنا خیلی بی رحم بود
هستی دختربچه 8 ساله در مولوی تهران مورد آزار و اذیت شیطانی قرار گرفت.

مرداد ماه امسال ماموران پلیس جنوب تهران با شکایت یک مادر مبنی بر تجاوز به دختر ۸ ساله اش به نام هستی در محله مولوی توسط یکی از بستگان نزدیکش قرار گرفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

تیم پلیسی پس از بررسی های مقدماتی و تجزیه و تحلیل های ابتدایی به دستور قاضی دادگاه کیفری یک تهران تحقیقات خود را آغاز کردند و در ابتدا از پدر هستی ۸ ساله تحقیق کردند.  پدر هستی گفت: جهت انجام نقاشی دیوار ساختمان به خانه یکی از بستگان نزدیک به خانه این مرد رفته بودیم که متاسفانه در غلفت من در آن مکان دخترم هستی مورد تجاوز قرار گرفته است.

تجاوز به هستی در جنوب تهران

مادر هستی در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: شوهرم نقاش ساختمان است و برای اینکه هستی در خانه بهانه نگیرد دخترمان را به محل کارش می‌برد. مردی که از بستگانمان و ۵۶ سال دارد و متاهل است از همسرم درخواست کرد که برای نقاشی ساختمان به آن جا برود.

مادر جوان ادامه داد: پس از به اتمام رسیدن نقاشی دیواره های خانه ساختمان مرد شیطان صفت، چند روزی می شد که هستی آن دختر کوچولو سابق نبود. شب ها کابوس می دید و گوشه گیر شده بود و با کم غذایی بهانه می گرفت. پس از چند روز بالاخره حرف زد و ما متوجه شدیم که مرد شیطان صفت به دخترم در خانه ای که قرار بود بازسازی شود تجاوز کرده است.

مادر هستی درباره تجاوز شیطانی به دخترش توضیح داد:  هستی پس از ۲ روز سکوت خود را شکست و ادعا کرد، هنگامی که با پدرش برای نقاشی ساختمان رفته بود مرد شیطان صفت به بهانه بازی هستی را به حیاط کشانده و به او تجاوز کرده است همچنین او دخترم را تهدید به مرگ کرد تا به کسی چیزی نگوید.

بازداشت مرد شیطان صفت در مولوی

ماموران پلیس بنابر حساسیت موضوع و پس از دریافت این اطلاعات مهم، مخفیگاه مرد متجاوز را در جنوب تهران محله مولوی شناسایی کردند و به دستور قاضی کیفری یک تهران ماموریت گرفتند تا متهم را بازداشت کنند.

جمعه ۲۲ مرداد ماه عقربه های ساعت ۲۳ شب را نشانه رفته بود که تیم پلیسی پس از هماهنگی با مقام قضایی بی درنگ در محل مذکور استقرار یافتند و مرد شیطان صفت را بازداشت کردند.

بنابر این گزارش، متهم برای شروع تحقیقات تحویل مرجع قضایی کیفری یک استان تهران شد و رسیدگی جهت بررسی صحت ادعای شاکی ادامه دارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،