کد خبر : 851
تاریخ انتشار : جمعه 29 مرداد 1400 - 14:56

بازگشایی ادارات و اصناف از یکشنبه/دورکاری ۷۰ درصدی ادارات

بازگشایی ادارات و اصناف از یکشنبه/دورکاری ۷۰ درصدی ادارات
تهران کماکان در وضعیت قرمز قرار دارد و در مشاغل غیر ضروری ۳۰ درصد نیرو‌ها باید در محل کارخود حضور داشته باشند و ۷۰ درصد باید به دورکاری بپردازند.

عباس پاشا، معاون استاندار تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: تهران کماکان در وضعیت قرمز قرار دارد و در مشاغل غیر ضروری ۳۰ درصد نیرو‌ها باید در محل کارخود حضور داشته باشند و ۷۰ درصد باید به دورکاری بپردازند.

طبق بخشنامه اعلامی قبلی ادارات، اصناف و بانک‌های استان تهران از دوشنبه ۲۵ تا شنبه ۳۰ مردادماه تعطیل هستند و اولین روز کاری یکشنبه خواهد بود و شنبه نیز بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا جزو تعطیلات کرونایی محسوب می‌شود.

با انجام شش اقدام، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی، استفاده اجباری از ماسک، استفاده از ظرفیت دورکاری، پایش دائم و شناسایی نیرو‌های انسانی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ از طریق اپلیکیشن ماسک، پرهیز از هرگونه عادی انگاری و همچنین پرهیز از برگزاری هرگونه جلسات و اجتماع بالای ۱۵ نفر می‌توانیم شاهد قطع زنجیره این بیماری و کاهش بیماران باشیم.

️در صورت مشاهده عدم همکاری متخلفین طبق قانون به تخلفات اداری معرفی می‌گردند و مسئولیت حسن اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی به عهده بالاترین مقام مسئول آن دستگاه است./ باشگاه خبرنگاران جوان