کد خبر : 745
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مرداد 1400 - 17:26

قدرت‌نمایی “کرونا” در کرمانشاه/ بستری‌های روزانه به مرز ۳۵۰ نفر رسید!

قدرت‌نمایی “کرونا” در کرمانشاه/ بستری‌های روزانه به مرز ۳۵۰ نفر رسید!
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شناسایی 601 بیمار جدید مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شناسایی ۶۰۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد.

مهدی محمدی با اشاره به تداوم سیر پرشتاب کرونا در استان گفت: تنها ظرف ۲۴ ساعت گذشته(۲۵ مرداد) ۳۳۸ بیمار در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

وی افزود: بستری شدن این تعداد در حالی است که طی این مدت ۲۵۲ نفر ترخیص شده اند و این یعنی بیش از ۸۰ بیمار بستری ظرف یک شبانه روز به آمار بستری های استان اضافه شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: این تعداد بستری روزانه در حالی است که در شبانه روز گذشته برای ۳۵۳ بیمار هم بصورت سرپایی رمدسیویر تزریق شده است.

محمدی گفت: در حال حاضر ۱۱۳۷ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۷۶ بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده‌اند که حال ۲۷ نفر از آنها وخیم است.

محمدی از جان باختن هفت نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان در شبانه روز گذشته خبر دادو افزود: با این تعداد شمار قربانیان کرونا در استان به ۲۰۶۳ نفر رسیده است.

وی از شناسایی ۶۰۲ بیمار مبتلا به کرونا دراستان در شبانه روز گذشته هم خبر داد وافزود: از این تعداد ۱۲۳ بیمار بستری بوده و ۴۷۹ بیمار نیز بصورت سرپایی هستند./ ایسنا