کد خبر : 521
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1400 - 22:21

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان خبر داد:

کشف ۱۲ کیلوگرم حشیش در بازرسی از یک منزل مسکونی در انزلی

کشف ۱۲ کیلوگرم حشیش در بازرسی از یک منزل مسکونی در انزلی
سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از دستگیری یک قاچاقچی و کشف ۱۲ کیلوگرم مواد روانگردان از نوع حشیش در بازرسی از منزل وی خبر داد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از دستگیری یک قاچاقچی و کشف ۱۲ کیلوگرم مواد روانگردان از نوع حشیش در بازرسی از منزل وی خبر داد.

سرهنگ علی احمدپور با بیان اینکه سال‌ها است که موادمخدر به عنوان یک تهدید جدی جامعه بشری به ویژه نسل جوان را در معرض خطر قرار داده، موادمخدر و اعتیاد را ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: پیشرفت یک جامعه در تمام زمینه‌ها در گرو دو رکن اساسی امنیت و سلامت است.

وی ادامه داد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان گیلان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان با اشاره به اینکه پس از انجام تحقیقات نامحسوس، صحت موضوع برای پلیس محرز شد و مخفیگاه متهم در شهر انزلی مورد شناسایی قرار گرفت گفت: طی هماهنگی قضائی ماموران اداره عملیات ویژه به محل اختفاء متهم اعزام شدند.

این مقام انتظامی از کشف ۱۲ کیلوگرم ماده روانگردان از نوع حشیش در بازرسی از این مکان خبر داد و اذعان داشت: قاچاقچی ۴۲ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ احمدپور به توجه ویژه نهادهای مربوطه در راستای برخورد با موامخدر تاکید کرد و افزود: مقابله با جذابیت‌های انحرافی مصرف موادمخدر که رسانه‌های معاند منتشر می‌کنند، نیازمند عزم مضاعف و مشارکت همه دستگاه‌ها است.وی در پایان از خانواده‌ها خواست، برای ریشه‌کن کردن اعتیاد که موجب تباهی جوانان و نوجوانان می‌شود، هرگونه اطلاعات و اخبار در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند. / دیار میرزا