کد خبر : 477
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1400 - 11:34

چه فاجعه ای باید رخ دهد تا گیلان تعطیل شود؟!

چه فاجعه ای باید رخ دهد تا گیلان تعطیل شود؟!
طبق اعلام علوم پزشکی گیلان تنها در 24 ساعت اخیر، 37 نفر قربانی کرونا در گیلان شده اند، 37 خانواده عزادار عزیزشان شده اند.

وضعیت فاجعه‌بار و سیاه کرونا در گیلان هرروز حادتر و وخیم‌تر می‌شود.

طبق اعلام علوم پزشکی گیلان تنها در ۲۴ ساعت اخیر، ۳۷ نفر قربانی کرونا در گیلان شده اند، ۳۷ خانواده عزادار عزیزشان شده اند.

آقای وزیر کشور، آقای وزیر بهداشت، آقای استاندار! دیگر چه فاجعه بزرگتری باید رخ دهد و چه تعداد بیشتری از این مردم باید پَرپَر شوند تا تصمیم به تعطیلی کامل استان گرفته شود؟!

گیلان که تا چندی قبل تنها ۲۵۰ بستری کرونایی در سراسر استان داشت، پس از بی تدبیری مسئولان در اعلام تعطیلی ۶ روزه پایتخت و در پی آن، هجوم گسترده مسافران و مسدود نشدن راه‌ها، اینک شاهد ۴۸۸ بیمار جدید کرونایی فقط و فقط در ۲۴ ساعت گذشته است و تعداد بیماران مبتلا به کووید۱۹ در مراکز درمانی گیلان به هزار و ۸۶۳ بیمار رسیده است.

گیلان در حالی این روزها تاریک‌ترین و تلخ‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند که نه مسئولان و نه حتی مردم هیچ احساس خطری نمی‌کنند و گویی هیچ اتفاق ناگواری در حال روی دادن نیست.

از استاندار گیلان به عنوان رئیس شورای تامین و رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گیلان انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر با اعلام وضعیت بحرانی در استان و تشریح وضعیت بغرنج گیلان، از مدیران کشوری درخواست نمایند حکم به تعطیلی سریع و سراسری گیلان دهند.

بدیهی است که هرروز تاخیر در این امر، بر قربانیان کرونا در گیلان خواهد افزود. / گیل خبر

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ،