کد خبر : 2500
تاریخ انتشار : شنبه 23 بهمن 1400 - 18:35

در طرح نهضت ملی مسکن /

خانه از مجردهای بدقول پس گرفته می‌شود

خانه از مجردهای بدقول پس گرفته می‌شود
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: به مردان مجرد بالای 23 سال این فرجه و فرصت داده شده که در مدت زمان 2 سال متاهل شوند و بتوانند از امتیازات طرح نهضت ملی مسکن برخوردار شوند. مجردان باید تعهد دهند اگر در زمانی که پروژه و واحد مورد نظر آماده به تحویل شد، متاهل نبوده باشند، واجد شرایط نیستند و واحد از آنها گرفته می‌شود و به واجد شرایط دیگر تحویل داده خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: به مردان مجرد بالای ۲۳ سال این فرجه و فرصت داده شده که در مدت زمان ۲ سال متاهل شوند و بتوانند از امتیازات طرح نهضت ملی مسکن برخوردار شوند. مجردان باید تعهد دهند اگر در زمانی که پروژه و واحد مورد نظر آماده به تحویل شد، متاهل نبوده باشند، واجد شرایط نیستند و واحد از آنها گرفته می‌شود و به واجد شرایط دیگر تحویل داده خواهد شد.

محمود محمودزاده با بیان اینکه برای مردان مجرد بالای ۲۳ سال که به طور قطعی قصد ازدواج دارند، پروژه نهضت ملی مسکن یک فرصت بسیار مغتنمی است، اظهار داشت: این پروژه و سیاست‌گذاری معضل تاخیر در ازدواج ناشی از مشکل مسکن را برطرف می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در زمان برگشت پول و آورده اولیه به مجردهایی که نتوانستند در مدت زمان معین متاهل شوند، بحث پرداخت سود برای خواب سپرده و پول افراد در نظر گرفته شده، گفت: خیر، برگشت پول به افراد بدون سود است چراکه بنگاه معاملاتی باز نکرده‌ایم که واحدی را از کسی بخریم و به فرد دیگر بفروشیم و از این محل سودی کسب کنیم. / تابناک