کد خبر : 2382
تاریخ انتشار : شنبه 16 بهمن 1400 - 23:55

جنایت فجیع در اهواز ؛

مردی لبخندزنان سر بریده همسر ۱۷ ساله خود را در خیابان‌ها چرخاند

مردی لبخندزنان سر بریده همسر ۱۷ ساله خود را در خیابان‌ها چرخاند

امروز شنبه ۱۶ بهمن‌ماه، یک دختر نوجوان ۱۷ ساله در اهواز، با انگیزه ناموسی توسط همسر و برادر همسرش به قتل رسید. در این رابطه ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن متهم سر بریده همسرش را در مقابل چشمان مردم در شهر می‌چرخاند، این امر واکنش بسیاری از کاربران در شبکه‌های

امروز شنبه ۱۶ بهمن‌ماه، یک دختر نوجوان ۱۷ ساله در اهواز، با انگیزه ناموسی توسط همسر و برادر همسرش به قتل رسید. در این رابطه ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن متهم سر بریده همسرش را در مقابل چشمان مردم در شهر می‌چرخاند، این امر واکنش بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشته است. در قوانین ایران مواردی در نظر گرفته شده تا افرادی که مرتکب «قتل‌های ناموسی» می‌شوند را از مجازات‌های سنگین معاف کند.

بنابر این گزارش، ساعت ۱۵ امروز مرد جوانی در میدان کسایی خشیار اهواز سر بریده همسرش را برای چند لحظه در مقابل مردم به نمایش گذاشت و سپس از آن مکان متواری شد.

پس از گزارش این حادثه به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اهواز، تیمی از کارآگاهان اداره پلیس آگاهی همراه با بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

ماموران پلیس در صحنه با پیکر دختر ۱۷ ساله ای مواجه شدند که داخل یک خانه سرش از بدن جدا شده و جسد وی در مکان دیگری رها شده بود.

تحقیقات بیشتر نشان داد، دختر جوان پس از فرار به ترکیه توسط همسرش به ایران بازگردانده شده و به دست همسر و برادرهمسرش که هر ۲ پسر عموی او بودند به قتل رسیده است.

طبق بررسی های پلیس برادر همسر پاهای مقتول را گرفته و مرد جوان سر همسرش را در خانه با قمه بریده است. در این رابطه ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن متهم سر بریده همسرش را در مقابل چشمان مردم در شهر می‌چرخاند که واکنش بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی را در پی داشته است.

کارآگاهان اداره پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متهمان را شناسایی و ساعت ۱۸ امروز هر دو متهم را دستگیر کردند.

به دستور بازپرس ویژه قتل جسد این دختر نوجوان جهت بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده و متهمان جهت کشف ابعاد پنهان این حادثه در اختیار کارآگاهان اداره پلیس آگاهی قرار گرفتند. / رکنا