کد خبر : 2373
تاریخ انتشار : شنبه 16 بهمن 1400 - 12:18

پس از نجومی شدن قیمت‌ها در بازار؛

عرضه سیب‌ زمینی ۱۰ هزار تومانی از امروز / توزیع ۲۰۰ هزار تن برنج تا شب عید

عرضه سیب‌ زمینی ۱۰ هزار تومانی از امروز / توزیع ۲۰۰ هزار تن برنج تا شب عید
مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، از عرضه گسترده برنج و سیب‌زمینی برای تنظیم بازار از میادین تره‌بار و فروشگاه‌ها خبر داد.

علیرضا رضازاده روز جمعه ۱۵ بهمن ماه در گفتگوی خبری ساعت ۱۳ برنامه شبکه خبر با موضوع «تامین بازار محصولات کشاورزی»، گفت: از شنبه سیب‌زمینی با قیمت ۱۰ هزار تومان در همه میادین تره‌بار، به مصرف کنندگان توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: مصوبه مجوز امکان ورود ۱۰۰ هزار تن سیب‌زمینی به کشور در صورت نیاز صادر شده است که می‌تواند کمک کننده باشد.

مشاور وزیر با اشاره به عرضه ۲۰۰ هزار تن برنج خارجی مخصوص شب عید در کشور گفت: مصوب شده است این میزان برنج برای شب عید از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز فروش توزیع شود.

وی به مصوبات عرضه برنج ایرانی اشاره و تصریح کرد: در این خصوص مصوب شده است که اتحادیه‌های مربوط به حوزه برنج طی هفته آینده عرضه گسترده برنج ایرانی را نیز در دستور کار قرار دهند تا موردی در این زمینه بوجود نیاید.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی با هشدار جدی به مردم در خصوص دلالان و تشویش اذهان عمومی، گفت: باید حواسمان به دلالان و کارشکنی‌های برخی از افراد باشد. مردم بدانند که ما محکم پای کار تامین محصولات کشاورزی هستیم و هیچ کمبودی نیست.

وی ادامه داد: اگر رسانه‌ها همکاری لازم را داشته باشند و مردم نیز مراقب باشند، افرادی که با قصد سودجویی، گرانی ساختگی درست می‌کنند، نمی‌توانند به این هدف دست یابند. / دیار میرزا

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،