کد خبر : 2288
تاریخ انتشار : شنبه 9 بهمن 1400 - 18:36

مرد خشمگین همسر، مادرزن و خواهرزن سابقش را کشت

مرد خشمگین همسر، مادرزن و خواهرزن سابقش را کشت

فرمانده انتظامی کرمانشاه از دستگیری شخصی خبر داد که در اقدامی جنون آمیز اقدام به قتل سه عضو خانواده خاله خود که همسر، مادر و خواهر همسر سابق وی بودند، کرده بود. سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد قتل عام خانوادگی در شهرک پردیس کرمانشاه و اعلام موضوع به پلیس، تیم

فرمانده انتظامی کرمانشاه از دستگیری شخصی خبر داد که در اقدامی جنون آمیز اقدام به قتل سه عضو خانواده خاله خود که همسر، مادر و خواهر همسر سابق وی بودند، کرده بود.
سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد قتل عام خانوادگی در شهرک پردیس کرمانشاه و اعلام موضوع به پلیس، تیم هایی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.
وی ادامه داد: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد قاتل داماد سابق خانواده و خواهرزاده یکی از مقتولین بوده که حدود پنج سال قبل از همسرش که دختر این خانواده بوده جدا شده است.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: تحقیقات پلیس نشان می داد قاتل به عنوان مهمان وارد منزل شده و به بهانه ای شب را هم برای خواب در منزل مقتولان مانده است.
جاویدان یادآور شد: داماد سابق خانواده، نیمه های شب در اقدامی جنون آمیز به وسیله اسلحه کلتی که همراه داشته به سمت همسر سابق ۳۱ ساله، مادر همسر ۵۵ ساله که خاله او نیز بوده و خواهر همسر ۳۵ ساله خود شلیک کرده و هر سه نفر را به قتل رسانده است.
وی ادامه داد: دیگر موضوع تاسف بار این حادثه دردناک، حضور پسربچه ای شش ساله که فرزند مشترک قاتل و مقتول بوده، در زمان وقوع جنایت در منزل بوده که پس از شلیک های صورت گرفته و فرار پدرش، با اجساد غرق در خون مادر، مادر بزرگ و خاله اش روبرو شده است.
وی ادامه داد: با تکمیل تحقیقات، پلیس به سرعت اقدامات اطلاعاتی خود را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کرد و ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه وی در یکی از محلات حاشیه ای کرمانشاه شدند.
جاویدان تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه قاتل، محل به محاصره کامل ماموران آگاهی و شهرستان کرمانشاه در آمد و حوالی ساعت ۸ صبح امروز (پنجشنبه) و در کمتر از چهار ساعت از وقوع جنایت هولناک، پلیس موفق به دستگیری این فرد شد.
وی یادآوری کرد: متهم دستگیر شده در همان ابتدا به قتل همسر سابق، مادر و خواهر همسرش اعتراف و در بازجویی های اولیه انگیزه اش را از این اقدام کینه و نفرتی عنوان کرد که از آنها به دل داشته است.
رئیس پلیس استان کرمانشاه با اشاره به ادامه بازجویی ها از قاتل دستگیر شده، گفت: تحقیقات تکمیلی پلیس برای مشخص شدن علت و انگیزه این اتفاق دردناک همچنان ادامه دارد.
جاویدان در پایان با ابراز تاسف عمیق از وقوع این حادثه دردناک، گفت: مجرمان خطرناک در تور اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به سرعت در کوتاه ترین زمان ممکن دستگیر و حتما به سزای عمل خود خواهند رسید.

در همین حال دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه جزئیات بیشتری از از قتل سه عضو یک خانواده و دستگیری قاتل در شهر کرمانشاه را شرح داد.
«شهرام کرمی» در جمع خبرنگاران در تشریح این جنایت هولناک، با بیان اینکه قاتل داماد سابق این خانواده بوده است، افزود: در این جنایت قاتل همسر سابق خود که دخترخاله اش بوده، مادر و خواهر او را در حالیکه در خواب بودند نیز به قتل می رساند.
دادستان کرمانشاه ادامه داد: طبق تحقیقات انجام شده قاتل از ابتدای شب در منزل مقتولین حضور داشته و شب را در یکی از اتاق های منزل آنها به استراحت پرداخته که پس از حصول اطمینان از خواب بودن آنها اقدام به قتل آنها با استفاده از سلاح کلت کمری می‌کند.
وی با اشاره به حضور تیم خبره ای از کارآگاهان پلیس آگاهی استان و بازپرس ویژه قتل دادسرای کرمانشاه در محل جنایت عنوان کرد: باتوجه به متواری شدن قاتل از صحنه جرم اقدامات اطلاعاتی لازم برای دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.
کرمی خاطرنشان کرد: ضابطین دستگاه قضایی با استفاده از سرنخ‌های به دست آمده از صحنه جرم و با دقت عمل و هوشیاری و انجام اقدام اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های خاص پلیسی پس از گذشت ساعاتی از ارتکاب جرم در یک اقدام ضربتی مجرم فراری را در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه دستگیر کردند.
وی در پایان گفت: تحقیقات در خصوص علت و انگیزه های ارتکاب قتل در دستور کار بازپرسی ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه قرار دارد. / حادثه۲۴