کد خبر : 2254
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 12:49

نامه‌ جامعه مدرسین به ابراهیم رئیسی/ جلوی ورود زنان به ورزشگاه را بگیرید

نامه‌ جامعه مدرسین به ابراهیم رئیسی/ جلوی ورود زنان به ورزشگاه را بگیرید
پرداختن به چنین موضوعاتی (ورود زنان به ورزشگاه) در دولت حضرت‌عالی موجب شگفتی و سرخوردگی بدنه انقلابی و متدین جامعه که حامی شما بوده و هستند، می‌شود.

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین در نامه‌ای به رئیس‌جمهور، به شدت با ورود زنان به ورزشگاه مخالفت کرده و نوشته که: طرح چنین موضوعی موجب شگفتی بدنه انقلابی و متدین جامعه که حامی شماست، شده است.

ولی‌الله لونی رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین در نامه ای به رئیس‌جمهور در مخالفت با ورود زنان به ورزشگاه‌ها نوشت: این مسئله که مورد مخالفت صریح رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید و بزرگان حوزه نیز قرار گرفته، نه تنها در ردیف مشکلات و مسائل دارای اولویت بانوان جامعه نیست بلکه اساسا برخلاف ارزش‌های اسلامی ایرانی بوده و در راستای نگاه ابزار محور غرب به زن است.

  • پرداختن به چنین موضوعاتی در دولت حضرت‌عالی موجب شگفتی و سرخوردگی بدنه انقلابی و متدین جامعه که حامی شما بوده و هستند، می‌شود.
  • دلسوزان کشور و مردم از دولت حضرت‌عالی انتظار دارند علاوه بر رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم که اولویت امروز کشور است، در راستای اصلاح عملکردهای مخرب فرهنگی که در دولت قبل پایه‌گذاری شده نیز گام‌های اساسی و بزرگی بردارید.
  • انتظار این است ضمن جلوگیری از اجرایی شدن این تصمیم، بخش‌های مختلف دولت را از هرگونه اقدام حاشیه‌ساز و برخلاف اولویت‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور منع و برحذر دارید. / حوزه