کد خبر : 2236
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 10:05

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

۳۰ درصد مالیات برای درآمدهای بالای ۳۵ میلیون تومان / زیر ۵ میلیون و ۶۰۰ معاف

۳۰ درصد مالیات برای درآمدهای بالای ۳۵ میلیون تومان / زیر ۵ میلیون و ۶۰۰ معاف

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به پرداخت مالیات به درآمد بالا گفت: ۳۰درصدمالیات برای درآمدهای بالای ۳۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده که باید صاحبان درآمد پرداخت کنند. جبار کوچکی نژاد با اشاره به اینکه پرداخت مالیاتی امروز در تلفیق به تصویب رسید، اظهار کرد: طی تصویب در تلفیق، درآمد پنج

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به پرداخت مالیات به درآمد بالا گفت: ۳۰درصدمالیات برای درآمدهای بالای ۳۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده که باید صاحبان درآمد پرداخت کنند.
جبار کوچکی نژاد با اشاره به اینکه پرداخت مالیاتی امروز در تلفیق به تصویب رسید، اظهار کرد: طی تصویب در تلفیق، درآمد پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از معافیت مالیاتی برخوردار بوده و از پنج میلیون تا ۱۵ میلیون تومان، ۱۰ درصد مالیات به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

وی با بیان اینکه از ۱۵ میلیون تا ۲۵ میلیون تومان ۱۵ درصد مالیات تعلق گرفته است، گفت: به درآمدهای ۲۵ میلیون تا ۳۵ میلیون تومان ۲۰ درصد مالیات تعلق می‌گیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرداخت مالیات به درآمد بالای ۳۵ میلیون تومان بیان کرد: ۳۰درصدمالیات برای درآمدهای بالای ۳۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده که باید صاحبان درآمد پرداخت کنند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات ۲۰ هزار واحد مسکونی در زمین‌های نسخی رشت و روستاها تصریح کرد: در پیشنهادی که در بودجه در تلفیق تصویب شد قرار است خدمات آب و برق و گاز به صورت یک سال به کسانی که به دلیل مشکلات مربوط به زمین‌های نسخی از خدمات محروم بودند خدمات دریافت کنند.

کوچکی نژاد با اشاره به پیشنهاد خود در قالب طرح به تلفیق برای رفع مشکلات همیشگی نسخ‌سازان و صاحبان منازل زمینهای نسقی گفت: پیشنهاد من این است که شهرداری بتواند برای همیشه پروانه رسمی به عنوان مالکیت ساختمان بپردازد و این به معنی مالکیت زمین نیست بلکه صرفاً پروانه رسمی برای ساختمان صادر شود تا مشکلات برطرف شود. / فارس