کد خبر : 1997
تاریخ انتشار : دوشنبه 19 مهر 1400 - 11:03

مامور قلابی در رضوانشهر به دام افتاد

مامور قلابی در رضوانشهر به دام افتاد

فرمانده انتظامی رضوانشهر از دستگیری یک مامور قلابی در این شهرستان خبر داد. سرهنگ امیر وهاب‌زاده، اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر مشاهده یک فرد مشکوک با ادوات و تجهیزات نظامی در سطح شهرستان رضوانشهر، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی در ادامه از اعزام ماموران کلانتری ۱۱ به

فرمانده انتظامی رضوانشهر از دستگیری یک مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ امیر وهاب‌زاده، اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر مشاهده یک فرد مشکوک با ادوات و تجهیزات نظامی در سطح شهرستان رضوانشهر، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه از اعزام ماموران کلانتری ۱۱ به محل مورد نظر خبر داد و گفت: پس از بررسی مشخص شد این فرد پلیس نیست و با هماهنگی قضائی دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر به قصد کلاهبرداری و اخاذی متهم از مردم اشاره کرد و گفت: پلیس در بازرسی از این فرد تعدادی تجهیزات نظامی را کشف کرد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم ۳۶ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
وهاب‌زاده در پایان از مردم خواست، هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و در مواجهه با افرادی که خود را مامور ارگان‌های دولتی معرفی می‌کنند ضمن درخواست کارت شناسایی در صورت مشکوک شدن به آنها، مراتب را در کمترین زمان ممکن به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند. / پلیس

برچسب ها : ، ، ، ،