کد خبر : 1906
تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 مهر 1400 - 12:13

فروشنده آرد یارانه‌ای در بازار آزاد روانه زندان شد

فروشنده آرد یارانه‌ای در بازار آزاد روانه زندان شد
جانشين فرمانده انتظامي استان از دستگیری متصدی یک واحد صنفی قنادی در شهرستان رشت كه در قالب نانوایی نسبت به دریافت 70 تن آرد یارانه‌ای و فروش آن در بازار آزاد اقدام کرده بود، خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری متصدی یک واحد صنفی قنادی در شهرستان رشت که در قالب نانوایی نسبت به دریافت ۷۰ تن آرد یارانه‌ای و فروش آن در بازار آزاد اقدام کرده بود، خبر داد.
سرهنگ “حسین حسن‌پور” با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات صنفی اظهار داشت: تلاش‌های پلیس در خصوص اصناف به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح اماکن عمومی، ساماندهی صنوف و جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی است.
وی در ادامه با بیان اینکه ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در پی رصد فعالیت واحدهای صنفی، تحقیقات نامحسوس و استعلامات صورت گرفته از اتحادیه و اتاق اصناف متوجه شدند، متصدی یک واحد صنفی قنادی ۲ سال است که در قالب تهیه نان حجیم نسبت به دریافت آرد یارانه‌ای اقدام می‌کند افزود: فرد مورد نظر در این مدت پس از دریافت ۷۰ تن آرد‌ یارانه‌ای، آنها را در بازار آزاد به فروش می‌رساند و نان حجیم را از سایر واحد‌های خبازی برای فروش در واحد صنفی خود خریداری می‌کرد.
جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان به تشکیل پرونده در این خصوص اشاره کرد و گفت: متهم که خانمی ۴۱ ساله است برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و به اتهام تحصیل مال نامشروع از طریق سوء استفاده از امتیازات دولتی روانه زندان شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در پایان بر برخورد قاطع و قانونی پلیس با افراد سودجو تاکید کرد و اذعان داشت: پلیس با تمام توان برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کند و شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند. / پلیس