کد خبر : 188
تاریخ انتشار : شنبه 9 مرداد 1400 - 18:00

دستگیری اراذل و اوباش سابقه‌دار در رشت

دستگیری اراذل و اوباش سابقه‌دار در رشت
سرهنگ "محمود حافظی" اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد مي‌كند.

سرهنگ “محمود حافظی” اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.
وی در ادامه افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با اشرافیت اطلاعاتی اراذل و اوباشی را که به دلیل ارتکاب جرایم متعدد از جمله شرارت، ایجاد رعب و حشت، عربده‌کشی، اخلال در نظم عمومی، قدرت‌نمایی با سلاح سرد و تکرار این گونه اعمال به یکی از استان‌ها تبعید و این مکان را ترک کرده بود در یکی از پارک‌های رشت و حین درگیری شناسایی و او را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رشت در ادامه از دستگیری یکی دیگر از اراذل و اوباش سابقه‌دار توسط ماموران یگان امداد خبر داد و گفت: متهمان ۲۲ و ۲۹ ساله برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی این آرامش و امنیت را به خطر بیاندازد. / پلیس