کد خبر : 1612
تاریخ انتشار : یکشنبه 21 شهریور 1400 - 19:25

دومین میزبانی تیم ملی فوتبال ایران با VAR اجاره ای

دومین میزبانی تیم ملی فوتبال ایران با VAR اجاره ای
تیم ملی فوتبال ایران با موافقت اولیه AFC برای ادامه میزبانی خود در رقابت‌های انتخابی نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مواجه شده است.

تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب رقابت‌های هفته سوم و چهارم  مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا باید به مصاف سوریه و کره جنوبی برود.

شاگردان دراگان اسکوچیچ  با کسب ۲ از ۲ دیدار نخست انتخابی جام جهانی مقابل سوریه و عراق ۶ امتیازی هستند و در صدر جدول رده بندی گروه نخست قرار دارند.

فدراسیون فوتبال ایران که توانست با وجود مشکلات زیاد میزبانی در دیدار مقابل سوریه را کسب کند، حالا امیدوار است مقابل یاران سون هیونگ مین هم میزبانی کند.

از قرار معلوم فدراسیون فوتبال ایران طی مذاکرات مستقیم با فیفا توانسته به توافق اولیه با این نهاد بین‌المللی برای ادامه میزبانی از تیم‌های گروه A برسد و برای پرداخت بدهی‌های خود نیز به توافقاتی دست پیدا کرده است.

قرار است مسئولان فدراسیون فوتبال جلساتی را برگزار کنند تا بازهم در ورزشگاه آزادی این بار با حضور تماشاگران میزبانی کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران ۱۵ مهرماه میهمان تیم ملی امارات است و سپس طبق اعلام اولیه AFC باید ۲۰ مهرماه در تهران از تیم ملی کره جنوبی پذیرایی کند.

فدراسیون فوتبال درصدد است تا با شرکتی مذاکره و سیستم کمک داور ویدیویی را برای بازی با کره جنوبی اجاره کند و به ایران بیاورد./ باشگاه خبرنگاران جوان