کد خبر : 1565
تاریخ انتشار : شنبه 20 شهریور 1400 - 16:53

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۶ هزار و ۶۵۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۷۰۴ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵ میلیون و ۲۷۵ هزار و ۵۶۷ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۴۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۱۳ هزار و ۸۲۴ نفر رسید. خوشبختانه تا کنون ۴ میلیون ۵۳۸ هزار و ۴۱۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۷ هزار و ۳۴۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۳۰ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۷۲۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۱۶۸ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۹ شهر در وضعیت نارنجی و ۷۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند./ دیارمیرزا

فردا بلیت سینماها نیم بها می‌شود

فردا بلیت سینماها نیم بها می‌شود
دبیر و سخنگوی شورای صنفی نمایش از نیم بها شدن بلیت‌های سینما در روز ملی سینما خبر داد.

مرتضی شایسته عصر شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا، گفت: همزمان با روز ملی سینما تصمیم بر این شد که تمام سینماهای سراسر کشور مثل سال‌های گذشته در روز ملی سینما یعنی ۲۱ شهریورماه اقدام به ارایه بلیت نیم بها کنند.

وی افزود: سینماها همانند سابق با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ارایه خدمت به مخاطبان می‌پردازند.

در حال حاضر فیلم سینمایی دینامیت ساخته مسعود اطیابی، درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان، گیسوم ساخته نوید به‌تویی، مدیترانه به کارگردانی هادی حاجتمند، سیاه باز ساخته حمید همتی، قصه عشق پدرم به کارگردانی محمدرضا ورزی روی پرده سینما هستند.

برچسب ها : ، ، ، ، ،