کد خبر : 152
تاریخ انتشار : شنبه 9 مرداد 1400 - 11:05

اکبر محبوبی فر بازیگر تئاتر و تلویزیون گیلان درگذشت

اکبر محبوبی فر بازیگر تئاتر و تلویزیون گیلان درگذشت
معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان گفت: «اکبر محبوبی فر» بازیگر تئاتر و تلویزیون استان گیلان بامداد امروز به دلیل کهولت سن درگذشت.

سید امیر مصباح ضمن تسلیت درگذشت این هنرمند پیشکسوت و باسابقه گیلانی، اظهار کرد: مرحوم «اکبر محبوبی فر» بامداد امروز در سن ۸۰ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وی با بیان اینکه مرحوم «محبوبی فر» از هنرمندان باسابقه تلویزیون، تئاتر و عرصه‌های هنری استان گیلان بودند، افزود: همه گیلانیان با تئاترها و سریال‌های ایشان خاطرات بسیاری دارند.

معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان با اشاره به اینکه فقدان این هنرمند بزرگ خسارتی جبران ناپذیر برای حوزه هنر به ویژه تئاتر و نمایش استان است، گفت: زمان و مکان مراسم تشییع پیکر این هنرمند ارزنده استان گیلان متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی ضمن تسلیت مجدد این ضایعه دردناک به خانواده، دوستان و همکاران این مرحوم و اهالی هنر استان گیلان، اضافه کرد: مرحوم محبوبی فر از هنرمندان با اخلاق استان محسوب می‌شد.

«اکبر محبوبی فر» در سال ۱۳۲۰ در شهر رشت متولد شد و فعالیت‌های هنری خود را از همان دوران نوجوانی آغاز کرد. وی در زمینه روزنامه نگاری نیز فعالیت داشته و از چهره‌های باسابقه رسانه‌ای استان گیلان نیز محسوب می‌شود. / مهر