کد خبر : 1418
تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 شهریور 1400 - 17:45

خیرین اعلام آمادگی کردند تا ۵۰ میلیون دز واکسن کرونا تامین کنند!

خیرین اعلام آمادگی کردند تا ۵۰ میلیون دز واکسن کرونا تامین کنند!

یک عضو هیت رئیسه فراکسیون مجمع خیرین و امور خیریه مجلس از اعلام آمادگی خیرین برای تامین ۵۰ میلیون دز واکسن کرونا خبر داد. محمدعلی محسنی بندپی گفت: هیات رئیسه فراکسیون خیرین مجلس جلسه ای با هیات مدیره مجمع خیرین کشور برگزار کرد در این جلسه ضمن بررسی معضلات کار خیرین موضوع مشارکت آنها در

یک عضو هیت رئیسه فراکسیون مجمع خیرین و امور خیریه مجلس از اعلام آمادگی خیرین برای تامین ۵۰ میلیون دز واکسن کرونا خبر داد.
محمدعلی محسنی بندپی گفت: هیات رئیسه فراکسیون خیرین مجلس جلسه ای با هیات مدیره مجمع خیرین کشور برگزار کرد در این جلسه ضمن بررسی معضلات کار خیرین موضوع مشارکت آنها در سلامت به ویژه واکسن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی گفت: مقرر شد در اولین فرصت با دعوت از معاونت قوانین مرکز پژوهشها و هیات مدیره مجمع خیرین جلسه ای برای رفع خلاءهای قانونی در لایحه بودجه و برنامه هفتم اعمال شود تا مسیر مشارکت خیرین در توسعه کشور هموار گردد.
این عضو کمیسیون بهداشت در پایان گفت: خیرین اعلام آمادگی کردند تا ۵۰ میلیون دز واکسن کرونا تامین کنند و مقرر شد بنده به عنوان عضو کمیسیون بهداشت در در جلسه ای با وزیر بهداشت و معاون غذا و دارو پیگیری لازم را انجام داده تا زمینه مشارکت خیرین فراهم شود. / دانشجو