کد خبر : 1157
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 شهریور 1400 - 20:02

مرد مازنی در بازگشت به ایران فقیر شد اما راننده اش میلیاردر!

مرد مازنی در بازگشت به ایران فقیر شد اما راننده اش میلیاردر!
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی مازندران از خیانت راننده مورد اعتماد یک مال باخته در محمودآباد خبر داد.سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی مراجعه فردی به مرجع انتظامی و قضائی شهرستان "محمودآباد"، مبنی بر کلاهبرداری ۹۰۰ میلیارد ریالی از وی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

در تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد، مالباخته که برای مدتی طولانی در سفر خارج از کشور بوده برای انجام امور اداری و تجاری، همه اموال و دارایی‌های خود را به فردی که راننده و مورد اعتماد وی بوده، واگذار کرده است.

راننده مرد مازندرانی ثروتش را بالا کشید

فرمانده انتظامی مازندران گفت: فرد مورد اعتماد شاکی که متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری است با سوء استفاده از این اعتماد پس از فروش اموال و دارایی‌های شاکی، اقدام به سرمایه گذاری در امر خرید و فروش بیش از ۳ هراز تن برنج و کسب مال نامشروع می‌کند.

سردار میرزایی افزود: در ادامه رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری را که در ییلاقات یکی از شهرستان‌های همجوار مخفی شده بود، شناسایی کردند.

او گفت: با هماهنگی قضائی این فرد در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد و در تحقیقات به عمل آمده به ۹۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی مازندران افزود: متهم پس از تشکیل پرونده و با قرار قانونی صادره از مرجع قضائی روانه زندان شد./رکنا