کد خبر : 1019
تاریخ انتشار : یکشنبه 7 شهریور 1400 - 10:04

متهم به ۷ فقره کیف‌قاپی اعتراف کرد

متهم به ۷ فقره کیف‌قاپی اعتراف کرد
سرهنگ "علیرضا حدادی" توجه به توصيه‌هاي پليس را در كاهش سرقت امري ضروري دانست و اظهار داشت: سهم جامعه در پیشگیری از وقوع جرايم، مهم و چشمگیر است و بسیاری از سرقت‌ها ناشی از غفلت مالباختگان است.

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک کیف‌قاپ در شهرستان رشت خبر داد و گفت: سارق ۳۲ ساله به ۷ فقره سرقت به این شیوه اعتراف کرد.
سرهنگ “علیرضا حدادی” توجه به توصیه‌های پلیس را در کاهش سرقت امری ضروری دانست و اظهار داشت: سهم جامعه در پیشگیری از وقوع جرایم، مهم و چشمگیر است و بسیاری از سرقت‌ها ناشی از غفلت مالباختگان است.
وی در ادامه به وقوع چند فقره کیف‌قاپی در سطح شهرستان رشت و پیگیری موضوع توسط ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان اشاره کرد و گفت: کارآگاهان آگاهی با اقدامات تخصصی و تحقیقات میدانی، مشخصات ظاهری ۲ متهم را در این پرونده‌ها پیدا کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه هویت متهم اصلی این پرونده نیز با اشرافیت اطلاعاتی پلیس مورد شناسایی قرار گرفت تصریح کرد: این سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.
این مقام انتظامی از اعتراف متهم به ۷ فقره سرقت کیف‌قاپی با همکاری فردی دیگر در تحقیقات پلیس خبر داد و تصریح کرد: سارق ۳۲ ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و اقدامات لازم در خصوص دستگیری متهم دیگر این پرونده در حال انجام است.
سرهنگ حدادی در پایان پیشگیری از وقوع جرایم به ویژه سرقت را مستلزم رعایت اصول ایمنی و مراقبتی توسط مردم و همه سازمان‌ها عنوان کرد و اظهارداشت: مسئولیت‌پذیری شهروندان با مراقبت از اموال و حذف زمینه‌های وقوع جرم نقش تاثیرگذاری در کاهش سرقت دارد. / پلیس

برچسب ها : ، ، ، ،